ΦόρουμΑρχικήΑναζήτησηΣυχνές ΕρωτήσειςΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

NATIONAL GEOGRAPHIC[ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ]:ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΜΟΥΜΙΑΣ DVDRip [Chaos]

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gr0f

Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2017

04032018
ΔημοσίευσηNATIONAL GEOGRAPHIC[ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ]:ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΜΟΥΜΙΑΣ DVDRip [Chaos]

Download Link:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

NATIONAL GEOGRAPHIC[ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ]:ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΜΟΥΜΙΑΣ DVDRip [Chaos] :: Σχόλια

Έχω και το "Ρίο-Αντίρριο: Η Υπεργέφυρα Της Ελλάδας" και σε DVDRip (δικό μου!) αλλά και σε DSR από FrTV! Να το βάλω;
@george100 έγραψε:
Έχω και το "Ρίο-Αντίρριο: Η Υπεργέφυρα Της Ελλάδας" και σε DVDRip (δικό μου!) αλλά και σε DSR από FrTV! Να το βάλω;

Φυσικά! Wink
@george100 έγραψε:
Ναι ανεβασε το.
@Gr0f έγραψε:
@george100 έγραψε:
Ναι ανεβασε το.

Ποιο από τα δύο; DVDRip ή Frapogallo;
@george100 έγραψε:
@Gr0f έγραψε:
@george100 έγραψε:
Ναι ανεβασε το.

Ποιο από τα δύο; DVDRip ή Frapogallo;
Όποιο θεωρείς ότι έχει καλύτερη ποιότητα.
Αμα σου ειναι ευκαιρο βάλε και τα δύο. Να βαζετε και thumbnails πραγμα που ελκύει περισσότερο τον downloader.

NATIONAL GEOGRAPHIC[ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ]:ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΜΟΥΜΙΑΣ DVDRip [Chaos]

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GreekChaos :: Υλικό από την ελληνική τηλεόραση :: Ελληνικά Documentaries-
Μετάβαση σε: