ΦόρουμΑρχικήΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Είσαι Το Ταίρι Μου(2001-2002)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
John K.

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2018

28092018
ΔημοσίευσηΕίσαι Το Ταίρι Μου(2001-2002)

Εν καιρώ θα ανέβουν όλα τα επεισόδια!

Στατιστικά:

Credits:

Υπόθεση
Η Στέλλα (Βίκυ Σταυροπούλου) και η Βίκυ (Κατερίνα Λέχου) είναι δύο Ελληνίδες της διασποράς οι οποίες γνωρίζονται στη Μελβούρνη. Η Στέλλα είναι μια κοντή και με περιττά κιλά γυναίκα στην οποία οι άντρες δεν δίνουν σημασία, ενώ αντίθετα η Βίκυ είναι ψηλή, αδύνατη και όμορφη, τραβώντας πάνω της όλα τα αντρικά βλέμματα. Και οι δύο ερωτεύονται τον Νίκο (Αλέκος Συσσοβίτης), γόνο πλούσιας ελληνικής οικογένειας επιχειρηματιών, ο οποίος βρίσκεται στην Αυστραλία για επαγγελματικούς λόγους. Η Στέλλα τον παρακολουθεί από μακριά, χωρίς να του έχει μιλήσει ποτέ, ενώ η Βίκυ τον γνωρίζει σε ένα μπαρ και γίνονται ζευγάρι. Παράλληλα, η Στέλλα φλερτάρει διαδικτυακά με τον Γρηγόρη (Βασίλης Χαραλαμπόπουλος), έναν νεαρό από την Αθήνα.

Ο Νίκος και η Βίκυ αρραβωνιάζονται και όταν οι δυο γυναίκες ταξιδεύουν στην Ελλάδα, η Στέλλα για διακοπές και η Βίκυ για να γνωρίσει την οικογένεια του Νίκου, η δεύτερη έχει την ιδέα οι δυο τους να αλλάξουν ρόλους. Η Στέλλα δεν δέχεται, αλλά η Βίκυ βρίσκει τρόπο να το κάνει αλλάζοντας τις ετικέτες στις βαλίτσες και αφήνοντας τη Στέλλα μόνη στο αεροδρόμιο. Βγαίνοντας από τις αφίξεις, συναντά την οικογένεια του Νίκου η οποία περιμένει τη Βίκυ και, χωρίς να ξέρει τι να κάνει, τους λέει ότι είναι εκείνη.

Η Στέλλα μένει με τα πεθερικά της Βίκυς που την φιλοξενούν στη βίλα τους. Αν και ξαφνιάζονται που ο Νίκος βρήκε μια γυναίκα τόσο διαφορετική από εκείνες που συνήθως έβρισκε, η Στέλλα κερδίζει τις καρδιές όλων εκτός της Ανέτας (Δάφνη Λαμπρόγιαννη), ενώ ερωτεύεται τον Σωτήρη (Αλέξης Γεωργούλης), τον μικρό αδελφό του Νίκου. Ενώ η Στέλλα ζει ως Βίκυ με την οικογένεια του Νίκου, η Βίκυ συναντά τον Γρηγόρη ως Στέλλα, την οποία και ερωτεύεται. Τα πράγματα περιπλέκονται ακόμα περισσότερο όταν ο Νίκος επιστρέφει από την Αυστραλία.
Όλα επεισόδια μέσα σε έναν φάκελο για άμεση λήψη:

Επεισόδιο 1:

Επεισόδιο 7:

Για να δείτε τα λινκς,κάντε ένα σχόλιο.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την John K. στις Σαβ Σεπ 29, 2018 3:56 pm, 3 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : Πρόσθεση επεισοδίων)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Είσαι Το Ταίρι Μου(2001-2002) :: Σχόλια

Απ: Είσαι Το Ταίρι Μου(2001-2002)
Δημοσίευση Την / Το Παρ Σεπ 28, 2018 11:02 pm από teliosmetonma
Σε ευχαριστούμε αλλά καλύτερα να ανεβάσεις τον φάκελο γιατι είναι πολλά επεισόδια 
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 10:38 am από John K.
@teliosmetonma έγραψε:
Σε ευχαριστούμε αλλά καλύτερα να ανεβάσεις τον φάκελο γιατι είναι πολλά επεισόδια 

Θα το κανω και αυτο,απλως τωρα διαθετω μολις ενα επεισοδιο,θα αναπτυξω βεβαια το αρχειο μου Smile
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 12:53 pm από evstav
Έχω το τελευταίο σε DTVRip, ενδιαφέρεστε?
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 1:01 pm από John K.
@evstav έγραψε:

Φυσικα και ενδιαφερομαστε Wink
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 1:14 pm από teliosmetonma
@evstav έγραψε:

Θα τα ανεβάσει σε FT4U οπότε δεν νομιζω να χρειάζεται, θα ειναι σε πολύ καλή ποιότητα
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 3:34 pm από John K.
Καλα,μεχρι να ανεβουν,ολα ειναι καλοδεχουμενα!
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 3:49 pm από teliosmetonma
Είναι 12 gb όλη η σειρά, πιστεύω με νορμάλ δύναμη δικτύου θα σου πάρει 4 βράδια
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 3:58 pm από John K.
ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΤΟ Σ01Ε07+ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ+ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ+CREDITS
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 4:00 pm από John K.
@teliosmetonma έγραψε:
Είναι 12 gb όλη η σειρά, πιστεύω με νορμάλ δύναμη δικτύου θα σου πάρει 4 βράδια
Προσπαθώ,τα επεισόδια κατεβαίνουν μια χαρα,το upload στο MEGA μου παιρνει 30-40 λεπτα
Δημοσίευση Την / Το Σαβ Σεπ 29, 2018 4:04 pm από teliosmetonma
Λοιπόν άκουσέ με θα διαγράψεις το 1ο επεισόδιο γιατί το χεις κατεβάσει από youtube ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ τότε θα ξεκινήσεις να ανεβάζεις. Και δεν χρειάζεται να το βάζεις ένα ενα, μόνο ο φάκελος αρκεί 
Δημοσίευση Την / Το Κυρ Σεπ 30, 2018 6:35 pm από evstav
Μεταφέρθηκε στα Ft4U!

Είσαι Το Ταίρι Μου(2001-2002)

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GreekChaos :: Ft4U-
Μετάβαση σε: