ΦόρουμΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (1992) DVDRip

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gr0f
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2017

05012018
ΔημοσίευσηΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (1992) DVDRip

Τίτλος τηλεοπτικής σειράς: Θα μιλήσεις με τον δικηγόρο μου

Τηλεοπτική Σειρά                        

Κανάλι: ΑΝΤ1

Ημερομηνία προβολής πρώτου επεισοδίου: 1 Δεκεμβρίου 1992

Ημερομηνία προβολής τελευταίου επεισοδίου: 1993

Ημέρα προβολής: Τρίτη

Κύκλοι επεισοδίων: 1

Αριθμός επεισοδίων: 31

Διάρκεια επεισοδίου: 30'

Είδος:Κωμωδία

Παραγωγός: Ντίνος Ταυρίδης

Σκηνοθεσία: Δημήτρης Παπακωνσταντής

Σενάριο: Νίκος Παναγιωτόπουλος (II) , Νίνα Βιδάλη

Μουσική σύνθεση: Valentin Beikof

Ηθοποιοί: Γιάννης Μπέζος (Αντώνης) , Ναταλία Τσαλίκη (Κλεοπάτρα) , Ρουμπίνη Βασιλακοπούλου (Φρόσω Νομικού) , Έρση Μαλικένζου , Μαρία Κωνσταντάρου (Μαριάνθη) , Αλίκη Αλεξανδράκη (Καλλιρρόη) , Νανά Βενέτη , Τώνης Γιακωβάκης , Παύλος Χαϊκάλης , Κωνσταντίνα Βαρβαρήγου , Γιώργος Γκάμαρης , Αλέξανδρος Κολιόπουλος (Μανώλης) , Έφη Τσαμποδήμου , Νικολέτα Βλαβιανού , Πέτρος Κοκόζης , Μαρία Φιλίππου , Μιχάλης Γιαννάτος , Χάιδω Γιαννάτου , Μίμης Θειόπουλος , Ελένη Σαβάλας , Εύα Γαλάνη (I) , Ντίνα Γιαννίδη , Νίκος Χατζόπουλος , Χριστόφορος Ζαραλίκος , Ντέπυ Πάγκα , Γιώργος Σταματελάτος , Χαριτίνη Διαμαντοπούλου , Τζένη Βαβαρούτα , Γιάννης Σμυρναίος , Κούλα Μουστάκη , Νάνσυ Σπηλιώτη , Τίμη Σπανού , Ζαφείρης Μαυρίδης , Στέλλα Κωνσταντινίδου , Αίας Μανθόπουλος , Τσιμάρας Τζανάτος , Βασίλης Λαζαρίδης , Φρύνη Αρβανίτη , Κατερίνα Γούναρη , Ηλίας Λογοθέτης , Τάνια Καψάλη , Δημήτρης Καλλιβωκάς , Απόστολος Γκλέτσος , Στέλιος Λιονάκης , Κάρμεν Ρουγγέρη , Μαίρη Αλυφαντή , Κώστας Μπακάλης , Ματθίλδη Μαγγίρα , Νατάσα Μανίσαλη , Νεφέλη Ορφανού , Μίμης Χρυσομάλλης , Αντώνης Τρικαμηνάς , Γιάννης Αναστασάκης , Αλέξανδρος Μυλωνάς , Γιώργος Χαδίνης , Φιλιώ Κιάμου , Δημήτρης Πετρόπουλος

Περίληψη: Ένα ζευγάρι μετά από δεκατρία χρόνια γάμου αποφασίζει να χωρίσει λόγω ασυμφωνίας χαρακτήρων. Εκείνος, ο Αντώνης, τεχνοκράτης, πρώην αριστερός και νυν συντηρητικός, έχει την πεποίθηση ότι οι γυναίκες είναι παιδιά ενός κατώτερου Θεού. Η σύζυγός του, Κλεοπάτρα, μετά από δεκατρία χρόνια υποταγής ξεσηκώνεται από τη δικηγόρο φίλη της -φανατική φεμινίστρια- και διεκδικεί συζυγικά προνόμια. Στη ζωή του ζευγαριού και στα προβλήματά του εμπλέκονται τα δύο παιδιά τους, ο Γιωργάκης και η Λίνα, οι πεθερές και βέβαια οι οικογενειακοί φίλοι αναστατώνοντας περισσότερο την ήδη ταραγμένη οικογενειακή ατμόσφαιρα.

Επαναλήψεις: 1998 (ΑΝΤ1)

Download Links:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (1992) DVDRip :: Σχόλια

Απ: ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (1992) DVDRip
Δημοσίευση Την / Το Κυρ Ιαν 07, 2018 9:50 pm από teliosmetonma
Σε ευχαριστώ πολύ!
Δημοσίευση Την / Το Κυρ Ιαν 07, 2018 9:53 pm από Gr0f
Όσο μπορώ θα ανεβάζω επεισόδια μέχρι να την ολοκληρώσω(31 στο σύνολο) απλά μπορεί να αργήσει λίγο.
Δημοσίευση Την / Το Κυρ Ιαν 07, 2018 9:56 pm από teliosmetonma
Καλα δεν πειράζει κι εγω το χτίζω ακόμα το σαιτ
Δημοσίευση Την / Το Δευ Μαρ 19, 2018 2:05 am από Gr0f
Η σειρά θα ολοκληρωθεί σύντομα!

ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (1992) DVDRip

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GreekChaos :: Other Releases-
Μετάβαση σε: